07 stycznia 2018 12:34 | Komunikaty

INFORMACJE - styczeń

1. Zapraszamy do udziału w akcji organizowanej przez nasze przedszkole: PIESKOM POMAGAMY, KARMĘ DLA NICH ZBIERAMY!, której celem jest pomoc SCHRONISKU OSTRÓW, które ma siedzibę w Wysocku Wielkim.

Bardzo prosimy, żeby dzieci przy Państwa wsparciu przynosiły do przedszkola dobrej jakości karmę dla psów. Akcja potrwa do 19 stycznia 2018r.

Zachęcamy do aktywnego włączenia się do zbiórki!

Informacje na temat SCHRONISKA OSTRÓW można znaleźć pod adresem: www.schroniskoostrow.pl

2. DZIEŃ BABCI I DZIADKA w naszym przedszkolu:

- w związku z ograniczoną liczbą miejsc w przedszkolu każde dziecko może zaprosić dwie osoby (babcia i dziadek lub dwie babcie lub dwóch dziadków);

- zaproszenia na uroczystość dzieci otrzymają w najbliższym czasie;

- w dniu uroczystości dzieci przychodzą do przedszkola w stroju odświętnym.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA odbędzie się w następujących terminach:

* GRUPA STARSZAKÓW - 18 STYCZNIA (CZWARTEK) godz. 13.30

* GRUPA MALUCHÓW - 19 STYCZNIA (PIĄTEK) godz. 13.30

3. Bal Karnawałowy dla dzieci odbędzie się 2 lutego (piątek) i będzie miał formę BALU PRZEBIERAŃCÓW. Prosimy, żeby w tym dniu każde dziecko miało na sobie przebranie/kostium. Przy doborze stroju dla dziecka prosimy o zwrócenie uwagi, żeby był on tak dobrany, aby nie utrudniał dziecku czynności samoobsługowych w przedszkolu.