27 sierpnia 2020 20:02 | Aktualności

INFORMACJA DLA RODZICÓW NOWO PRZYJĘTYCH DZIECI.

Drodzy Rodzice !

Wasze dziecko właśnie  zostało  Przedszkolakiem.  Ważne jest, aby było dobrze przygotowane  na pierwsze dni pobytu w przedszkolu , dlatego też potrzebuje:

- wygodnych ubranek: takich, w których będzie mu wygodnie w zabawach oraz które sam ściągnie i ubierze w toalecie.

-  zestawu  zapasowych ubranek (i bielizny), czekających w szatni. Wiecie - czasem pędzel z farbą nie trafi w kartkę, a zupa udekoruje bluzkę, czasem zapomni się o toalecie podczas świetnej zabawy!

-  podpisanych  ubranek  i bucików - gdy dziecko zapomni co do niego należy, wtedy jest nam łatwiej odnaleźć jego rzeczy.

-  wygodnych bucików: ze sztywną podeszwą, w dobrym rozmiarze, wygodne i chroniące przed wywrotką - dzieci  czasem lubią pobiegać z kolegami,a w zbyt luźnych kapciach                         łatwo o wywrotkę!

- miło być punktualnym: wasz przedszkolak jest jeszcze malutki i nie lubi się spieszyć.

Wyjdźcie z domu wcześniej, tak, żebyście się nie spóźnili. Tyle zabaw czeka na waszą pociechę w przedszkolu!

- nie martwcie się: wasz synek, wasza córeczka jest  niewątpliwie niesamowicie dzielnym brzdącem, ale może przytrafić się tak,

że kilka łez popłynie mu z oczu przy pożegnaniu. Bez obaw, to normalne! W końcu jest jeszcze mały!

Więcej informacji przekażemy Państwu podczas krótkiego zebrania, na które zapraszamy jednego z  rodziców nowo przyjętego dziecka. Spotkanie odbędzie się  na  podwórku przedszkolnym,  we wtorek 1 września, o godz. 16:30

Uwaga: zebranie dotyczy tylko dzieci, które rozpoczynają  przygodę z naszym przedszkolem! Pozostali rodzice uzyskają potrzebne informacje poprzez stronę internetową.