26 sierpnia 2020 07:37 | Aktualności

INFORMACJA DOTYCZĄCĄ ROZPOCZĘCIA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Szanowni Rodzice,
1 września 2020 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny.
Informujemy, że przedszkole będzie funkcjonowało w trybie stacjonarnym zgodnie z obowiązującymi wytycznymi GIS, czyli w tzw. reżimie sanitarnym. O szczegółach procedur bezpieczeństwa zostaną Państwo poinformowani do dnia 31 sierpnia 2020 r. Jeżeli sytuacja epidemiczna ulegnie zmianie, niezwłocznie przekażemy wszelkie decyzje i ustalenia.

WAŻNE INFORMACJE:
1. Przedszkole jest czynne od 6.00 do 16.00.
2. Dzieci 5,6 letnie - grupa „Motylki” przyprowadzamy najpóźniej do godz. 8.30. Dzieci 3,4 letnie „Biedronki” przyprowadzamy najpóźniej do godz. 9.00.
3. Dzieci nie przynoszą ze sobą żadnych zabawek i niepotrzebnych przedmiotów.
4. Rodzice przyprowadzający/odbierający dzieci do/z przedszkola zobowiązani są do zachowania dystansu społecznego w stosunku do pracowników przedszkola oraz innych rodziców i dzieci.
5. W przedszkolu zostaje wyznaczona przestrzeń wspólna - szatnia, do której mają prawo wejść rodzice i opiekunowie przyprowadzający/odbierający dzieci do/ze przedszkola z zachowaniem zasady: 1 rodzic z dzieckiem w odległości 2 m. od kolejnego rodzica z dzieckiem.
6. Wszystkich Rodziców obowiązuje osłona ust i nosa oraz zdezynfekowanie rąk przed wejściem do budynku.