25 czerwca 2020 22:34 | Aktualności

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

25 czerwca w ogrodzie przedszkolnym odbyło się uroczyste pożegnanie ABSOLWENTÓW naszego przedszkola. Przedszkolaki wystąpiły w krótkim programie artystycznym: wyrecytowały wiersz, zaśpiewały piosenkę i zatańczyły taniec. Występ dzieci w tym dniu był możliwy dzięki zaangażowaniu rodziców i współpracy z wychowawczyniami grupy. Następnie p. Dyrektor podziękowała dzieciom i Rodzicom za wspólnie spędzone chwile w przedszkolu i zwróciła uwagę na ich zaangażownie w kształcenie na odległość oraz życzyła wszystkim zebranym bezpiecznych i udanych WAKACJI. P. Dyrektor podziękowała również za współpracę w roku szkolnym 2019/2020 przewodniczącej Rady Rodziców.

Wszystkie przedszkolaki otrzymały pamiątkowy dyplom absolwenta, kolaż z przedszkolnymi zdjęciami i książkę.

Życzymy naszym absolwentom wielu sukcesów w szkole, dużo uśmiechu i radości!