16 czerwca 2020 18:12 | Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Szanowni Rodzice! Kochane Dzieci!

W tym roku szkolnym, w związku z obowiązującymi nas procedurami zakończenie roku szkolnego 2019/2020 będzie miało inną formułę niż dotychczas.

W czwartek (25 czerwca) o godz. 13.30 w ogrodzie przedszkolnym odbędzie się zakończenie dla ABSOLWENTÓW naszego przedszkola: Marceliny, Amelii, Olgi, Igi, Natana, Ksawerego, Michaliny, Wiktorii, Filipa, Fabiana, Adama, Edyty i Luizy. Dziecko na uroczystość przychodzi z 1 rodzicem. Zakończenie odbędzie się na świeżym powietrzu z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Drodzy Rodzice! Bardzo Was prosimy o pomoc w przygotowaniu krótkiego programu artystycznego i wsparcie dziecka w przypomnieniu hymnu przedszkola oraz nauce piosenki i wierszyka. Poniżej, w załącznikach znajdziecie Państwo:

- hymn przedszkola (wersja do śpiewania z nauczycielem)

- hymn przedszkola (wersja do samodzielnego śpiewania)

- piosenka "Pożegnanie przedszkola" (wersja do śpiewania z nauczycielem)

- piosenka "Pożegnanie przedszkola" (wersja do samodzielnego śpiewania)

- wierszyk na zakończenie przedszkola

- tekst hymnu, piosenki i wiersza

W piątek (26 czerwca) w godz. 6.00 do 16.00 prosimy Rodziców dzieci z grupy Biedronek i grupy Motylków (5-latki) o odebranie z przedszkola dyplomu i upominku z okazji zakończenia roku szkolnego.