20 stycznia 2018 16:44 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w Grupie Starszaków :)

18 stycznia gościliśmy w naszej sali Babcie i Dziadków naszych przedszkolaków. Dzieci wraz z opiekunami przygotowały montaż słowno-muzyczny, drobne upominki i słodki poczęstunek. Oprócz wierszyków dla babć i dziadków, goście mgli usłyszeć radosne piosenki i obejrzeć krótki skecz w wykonaniu Starszaków. Mamy nadzieję, że to Święto i ten dzień na długo pozostanie w naszych pamięciach. Całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze a gromkie brawa i pełne zachwytu twarze gości były największą narodą dla naszych wychowanków.

Drogie Babcie i kochani Dziadkowie! Z całego serca życzymy Wam samych pogodnych dni! Zdrowia i pociechy z wnuków! :)

Bardzo dziękujemy też panu policjantowi, który przed uroczystością przeprowadził krótki wykład dla naszych babć i dziadków nt. wyłudzeń "na wnuczka."