19 stycznia 2018 19:17 | Aktualności

DZIEŃ BABCI I DZIADKA w grupie Maluchów

19 stycznia w grupie Maluchów odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki przygotowały specjalnie na tę okazję program artystyczny, w którym wystąpiły dla swoich babć i dziadków.

Dzieci zaprezentowały wiersz J. Brzechwy "Na straganie" wzbogacając go o akompaniament na instrumentach perkusyjnych; zatańczyły do piosenki "Witaminki"; wyrecytowały dwa wierszyki oraz zaśpiewały piosenkę pt. "Dziadziu i babcia". Następnie dzieci wręczyły zaproszonym gościom okolicznościowe laurki oraz upominki. Dla wszystkich został przygotowany słodki poczęstunek.

Bardzo dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom naszych przedszkolaków za tak liczne przybycie i z okazji ich święta składamy serdeczne życzenia zdrowia, radości i pociechy ze swoich wnuków.