22 grudnia 2017 22:02 | Aktualności

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE

22 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się świąteczne spotkanie, w którym wzięły udział dzieci z obu grup. Przedszkolaki zasiadły przy wspólnym stole, który został specjalnie na tę okazję pięknie udekorowany, zaśpiewały piosenki i kolędy oraz wysłuchały życzeń świątecznych skierowanych do nich przez p. Dyrektor. Dla dzieci został przygotowany słodki poczęstunek, w tym świąteczne pierniki, które zostały udekorowane przez dzieci z grupy "Starszaków" podczas zajęć otwartych z udziałem rodziców.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzenia zdrowia, radości, wszelkiej pomyślności i uśmiechu oraz wielu sukcesów w Nowym Roku 2018 składają Dyrektor Publicznego Przedszkola w Dębnicy wraz z pracownikami i przedszkolakami. WESOŁYCH ŚWIĄT!