15 grudnia 2017 22:23 | Aktualności

Świąteczne zajęcia otwarte w grupie MALUCHÓW

12 grudnia w grupie "Maluchów" odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców pod hasłem "W magazynie Świętego Mikołaja". Dzieci zamieniły się na tę okazję w elfy - pomocników Św. Mikołaja.

Aby zostać elfami nasze przedszkolaki musiały wykonać cztery zadania, które przygotował dla nich sam Święty Mikołaj. Dzieci zaśpiewały mikołajową piosenkę, zaprezentowały dwa wierszyki i zatańczyły elfowy taniec. Czwarte zadanie było najtrudniejsze - Święty Mikołaj poprosił o wykonanie prezentu dla siebie - swojej podobizny z długą brodą. Dzieciom w zrealizowaniu tego zadania pomogli rodzice i panie wychowawczynie. Każdemu elfowi udało się przygotować prezent dla Świętego Mikołaja!

Bardzo dziękujemy rodzicom za aktywny udział w zajęciach plastycznych w ramach świątecznych zajęć otwartych.