28 października 2017 22:50 | Aktualności

Spotkanie autorskie

23 października dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w spotkaniu autorskim z p. Wiolettą Piasecką - autorką bajek i baśni dla dzieci.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Publiczną Bibliotekę w Dębnicy i odbyło się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Dębnicy. Dla dzieci zostały przygotowane atrakcje w postaci teatrzyku kukiełkowego, zagadek bajkowych i fragmentów baśni prezentowanych przez ich autorkę oraz kabareciku pluszakowego z udziałem dzieci. Pani Wioletta Piasecka jest autorką ponad 40 baśni i bajek dla dzieci, dwóch biografii, czterech sztuk teatralnych i wielu słuchowisk radiowych.

Dziękujemy p. Joannie Hanczak za zaproszenie na spotkanie autorskie z p. Wiolettą Piasecką.