Publiczne Przedszkole "STOKROTKA" w Dębnicy

Galeria

Piękna i Bestia

Ilość zdjęć: 13

Nasze cudowne przedszkolaki po raz kolejny mogły zobaczyć Ostrowskie Centrum Kultury i przenieść się w świat baśni dzięki aktorom Teatru Współczesnego z Krakowa. Zarówno Maluszki jak i Starszaki dobrze zniosły podróż autokarem i grzecznie się zachowywały :) Mamy nadzieję, że dzieciakom spodobał się wyjazd do teatru...Ponieważ w planach jest już następny ;)

pokaż więcej »

Bal Karnawałowy 2016r.

Ilość zdjęć: 91

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, która dostarcza im wielu przeżyć i radości... Taki bal odbył się w naszym przedszkolu 15 stycznia.Dzieci pięknie prezentowały się w przebraniach postaci z bajek. Zabawę umilił nam Święty Mikołaj, który przybył z workiem cudownych prezentów.

pokaż więcej »

Grupa Starszaków- Jasełka 2015 r.

Ilość zdjęć: 12

Mali aktorzy w pięknych strojach i w świątecznej scenerii prezentowali się doskonale. Był to wyjątkowy czas dla dzieci i ich rodziców, którzy z dumą i z zainteresowaniem przyglądali się wyczynom swoich pociech. Po występie był także czas na miłe rozmowy i słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie!

pokaż więcej »

Grupa Maluchy-Jasełka 2015 r.

Ilość zdjęć: 11

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami. W świąteczną atmosferę wprowadziła nas grupa Maluszków, która przedstawiła "Domowe Jasełka." Przedstawienie było wyjątkowe, obejrzeli je rodzice, zaproszeni goście oraz personel przedszkola. Po wspólnym kolędowaniu był czas na kawę i słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że zarówno dzieci jak i goście miło spędzili czas. "Za kolędę dziękujemy! Zdrowia, szczęścia winszujemy-na ten Nowy Rok!"

pokaż więcej »

Mikołajki 2015

Ilość zdjęć: 19

Dzieciom się podobało ;)

pokaż więcej »

Dzień Pluszowego Misia 2015

Ilość zdjęć: 20

W tym roku, oprócz zabawy z pluszakami, nasze dzieci mogły spotkać Misia Ambrożego w Publicznej Bibliotece. Bardzo dziękujemy Pani Grażynie Krakowskiej i aktorom z Krakowa! Dzieci cudownie się bawiły!

pokaż więcej »

Andrzejki 2015

Ilość zdjęć: 18

Lanie wosku, spacer butów i czarowanie z Wróżką ;) W efekcie mamy rozpromienione twarze naszych dzieciaków.

pokaż więcej »

11 listopad

Ilość zdjęć: 4

Edukacja Obywatelska i Patriotyczna zaczyna się w przedszkolu... PAMIĘTAMY

pokaż więcej »

Kreatywne Starszaki

Ilość zdjęć: 7

Starszaki za pomocą zmysłów poznają świat :)

pokaż więcej »

Przedszkolaki w teatrze :)

Ilość zdjęć: 18

4 listopada wybraliśmy się do Ostrowskiego Teatru Piosenki na bajkę muzyczną pt: "Świnki trzy i..." Historia opowiadała o trzech świnkach, które bardzo chciały się usamodzielnić i wyruszyć świat. Nasze Przedszkolaki oprócz niezapomnianych wrażeń mają zdjęcia z aktorami na scenie OCKu.

pokaż więcej »