Publiczne Przedszkole "STOKROTKA" w Dębnicy

Galeria

Przegląd muzyczny w Czarnymlesie

Ilość zdjęć: 8

Bardzo miło spędziliśmy czas na Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej zorganizowanej w Publicznym Przedszkolu w Czarnymlesie. Wszystkie dzieci starały się z całych sił i pięknie śpiewały. Nasze przedszkole reprezentowała Klaudia z grupy maluchów i Gabrysia z grupy starszaków. Jesteśmy z Was dumne! :D

pokaż więcej »

Lubimy odwiedzać Bibliotekę :)

Ilość zdjęć: 12

Bardzo dziękujemy pani Asi za życzliwe przyjęcie i za zorganizowanie spotkań. Bardzo podobało nam się przedstawienie z udziałem Smerfów :) Pozdrawiamy :)

pokaż więcej »

Nasze Przedszkolaki w Kaliszu

Ilość zdjęć: 16

Dnia 18 kwietnia br., nasze przedszkole odwiedziło Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury w Kaliszu. Celem wyjazdu było obejrzenie, przygotowanego przez aktorów-studentów, przedstawienia. Spektakl pt. "Doktor Dolitte i jego zwierzęta", zachwycił naszych przedszkolaków. Dzieci świetnie się bawiły i na pewno na długo zapamiętają nie tylko sam wyjazd ale i spotkanie z aktorami. Bardzo dziękujemy studentom i opiekunowi grupy pani Małgorzacie Kałędkiewicz za przyjęcie nas i za cudowny nastrój w sali teatralnej! :)

pokaż więcej »

Klasa III w Naszym Przedszkolu

Ilość zdjęć: 20

W niedawnym czasie odwiedziła nas Pani Ilona Kruk ze swoimi wychowankami. Uczniowie klasy III zaprezentowali montaż słowno-muzyczny. Nasze przedszkolaki były zachwycone występem swoich starszych kolegów. Zarówno Maluchy jak i Starszaki świetnie się bawiły :) Bardzo dziękujemy Pani Ilonie i dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Dębnicy za przybycie i za przygotowanie występu! Serdecznie Was pozdrawiamy :)

pokaż więcej »

Dzień Wiosny :)

Ilość zdjęć: 10

W radosnych nastrojach i podczas wspólnej zabawy Maluchy i Starszaki witały Panią Wiosnę :)

pokaż więcej »

Drzwi Otwarte 2016

Ilość zdjęć: 12

Oto krótka fotorelacja z naszych Drzwi Otwartych, podczas których rodzice mogli wraz ze swoimi pociechami, obejrzeć przedszkole oraz zobaczyć taneczne zmagania Starszaków :)

pokaż więcej »

Jemy zdrowo :)

Ilość zdjęć: 16

Drodzy Rodzice! Właściwe odżywianie dzieci w wieku przedszkolnym jest czynnikiem warunkującym ich optymalny rozwój fizyczny, umysłowy i społeczny. W znacznej mierze ma decydujący wpływ na jego dalszy rozwój.Dlatego nasze maluchy mogły podczas zajęć (dotykając, wąchając, smakując)poznać co jest DOBRE i BOGATE w WITAMINKI a jakie produkty szkodzą naszemu zdrowiu. Maluchy spisały się na medal! :) Rodzice! Pamiętajmy! Dieta dziecka w wieku przedszkolnym powinna zawierać pokarmy, które zaspokoją jego potrzeby żywieniowe niezbędne do prawidłowego wzrastania i rozwoju! :)

pokaż więcej »

Dzień Kobiet :)

Ilość zdjęć: 2

Bardzo miło spędziliśmy tegoroczny Dzień Kobiet :) Nasi mali mężczyźni zaśpiewali koleżankom głośne "sto lat" i złożyli życzenia. Były także małe upominki dla małych dam ;) Bardzo dziękujemy!

pokaż więcej »

Poznajemy zawód piekarza ;)

Ilość zdjęć: 13

Nasze pociechy dowiedziały się na czym polega praca piekarza i mogły wczuć się w jego rolę. ;) Mamy nadzieję, że przedszkolaki dobrze bawiły się podczas zajęć. :)

pokaż więcej »

Drzwi otwarte 2016

Ilość zdjęć: 1

Zapraszamy!!

pokaż więcej »