Publiczne Przedszkole "STOKROTKA" w Dębnicy

Galeria

Festyn w Dębnicy 2016

Ilość zdjęć: 8

18 września grupa Starszaków zaprezentowała się przed mieszkańcami naszej miejscowości podczas Festynu Rodzinnego. Bardzo dziękujemy rodzicom za przybycie z dziećmi na to wydarzenie i za poświęcony czas w to niedzielne, dość chłodne i deszczowe popołudnie... Jesteśmy dumne z naszych przedszkolaków i z ich występu. BRAWO!

pokaż więcej »

Sprzątamy Świat!

Ilość zdjęć: 5

Nasze kochane przedszkolaki tego dnia zjadły porządne śniadanie i poszły sprzątać teren w pobliżu przedszkola.

pokaż więcej »

Przedszkolaki w Bibliotece :)

Ilość zdjęć: 17

Wrześniowa pogoda sprzyja spacerom, dlatego wybraliśmy się na przechadzkę i odwiedziliśmy Publiczną Bibliotekę w Dębnicy. Bardzo dziękujemy pani Asi, która miło nas przyjęła i zaprezentowała książki dla najmłodszych. Przedszkolakom podobała się także bajka przeczytana przez panią bibliotekarkę. Dzieciaki uważają, że książki są Suuuuper!

pokaż więcej »

Festyn Rodzinny 2016r.

Ilość zdjęć: 20

Bardzo miło wspominamy tegoroczny Festyn Rodzinny i połączone wraz z nim Zakończenie Roku Szkolnego. Pogoda tego dnia dopisała, dlatego cała uroczystość mogła odbyć się w ogródku przedszkolnym. Oprócz pięknych występów dzieci, rodzice mogli poczęstować się znakomitymi wypiekami a dla naszych wychowanków Rada Rodziców przygotowała niespodziankę w postaci Klauna, który nagrodził ich występy i urozmaicił czas zabawą. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie na tą uroczystość a w szczególności rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc w przygotowaniu Festynu.

pokaż więcej »

Dzień Sportu w Szkole w Dębnicy

Ilość zdjęć: 11

21 czerwca przedszkolaki musiały zjeść porządne śniadanie aby nabrać sił na sportowe zmagania w Zespole Szkół im. Polskich Olimpijczyków w Dębnicy. Dzieci brały udział w kilku konkurencjach i super sobie poradziły. Wykazały się zdrową rywalizacją sportową i zaangażowaniem! PO takim wysiłku, wszystkim sportowcom należała się nagroda! Dzieci otrzymały medale i pączki aby szybko zregenerować siły i zwartym krokiem wrócić do przedszkola.

pokaż więcej »

Spotkane ze Strażakami OSP w Dębnicy

Ilość zdjęć: 16

Bardzo dziękujemy strażakom za przyjęcie i za zaprezentowanie naszym dzieciom jednostki OSP. Dla Naszych Przedszkolaków było to wielkie przeżycie a co najważniejsze, dzieci teraz lepiej wiedzą, na czym polega praca strażaków.

pokaż więcej »

Spotkanie z poezją

Ilość zdjęć: 18

W naszym przedszkolu mieliśmy okazję gościć przedszkolaków z placówek z Gminy Przygodzice. Dzieci były uczestnikami przeglądu poezji Juliana Tuwima. Mali artyści zaprezentowali utwory poety i świetnie poradzili sobie z tremą, za co zostali nagrodzeni upominkami i słodkim poczęstunkiem. Przegląd twórczości J. Tuwima minął w miłej i spokojnej atmosferze. Dziękujemy gościom za przybycie :)

pokaż więcej »

Dzień Przedszkolaka w Antoninie 2016r.

Ilość zdjęć: 8

Dzieci z grupy Starszaków miały okazję zaprezentować się na Dniu Przedszkolaka w Antoninie. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy doskonale sobie poradzili i wystąpili na dużej scenie przed sporą publicznością! :) Jesteśmy z Was dumne! BRAWO! Dziękujemy także rodzicom za fatygę i za przyjazd na to święto. :)

pokaż więcej »

Dzień Dziecka 2016

Ilość zdjęć: 18

Dzięki sprzyjającej pogodzie, mogliśmy tegoroczny Dzień Dziecka spędzić na naszym przedszkolnym ogródku :) Czas urozmaiciły nam Animatorki Kultury z PPSKA w Kaliszu. Było dużo ruchu, dużo zabawy i dużo radości!

pokaż więcej »

Zajęcia otwarte dla rodziców

Ilość zdjęć: 17

31 maja w naszym przedszkolu zostały zorganizowane i przeprowadzone Zajęcia Otwarte. Rodzice dzieci z grupy maluchów mogli zobaczyć jak ich pociechy bawią się i uczą wśród swoich rówieśników. Mamy nadzieję, że zajęcia się podobały i że zarówno dzieci jak i mamy dobrze się bawiły. Bardzo dziękuję mamom za przybycie i za udział w spotkaniu :) E.P.

pokaż więcej »